Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
  • Dostawa gratis na wszystko
  • Zamów darmowe próbki tkanin

Materace piankowe

Dostępne w naszej ofercie materace piankowe cieszą się dużą popularnością ze względu na swoje właściwości. Zapewniają odpowiednie podparcie kręgosłupa, a ponadto redukują nacisk. Dopasowują się do ciała, dzięki czemu w trakcie ich stosowania można liczyć na spokojny, komfortowy sen, a także odpoczynek. Ich dużą zaletę stanowi również to, że są łatwe w utrzymaniu czystości. Produkowane są wyłącznie z bezpiecznych materiałów, gwarantujących właściwą cyrkulację powietrza. Do ich tworzenia wykorzystywana jest wysokiej jakości pianka elastyczna. Materace piankowe polecamy przede wszystkim dla alergików, ponieważ wykazują odporność na grzyby, pleśnie oraz roztocza. Bardzo ważne jest również to, że produkty nie odkształcają się nawet po długim używaniu, więc mogą być stosowane przez wiele lat.

Czym są wypełniane materace piankowe?

Materace piankowe są wypełniane różnymi materiałami, co sprawia, że każdy może je dopasować do indywidualnych potrzeb oraz upodobań. Wyróżnia się wypełnienie:

  • pianką termoelastyczną,
  • pianką wysokoelastyczną,
  • lateksem.

Możliwe jest również wypełnienie materaca połączeniami powyższych materiałów. Wszystkie wyróżniają się wytrzymałością, dlatego każdy z nich można stosować przez wiele lat. Pianka termoelastyczna odpowiednio reguluje twardość materaca, dostosowując go do potrzeb osoby śpiącej. Polecana jest przede wszystkim dla Klientów, którym zależy na komfortowym odpoczynku i złagodzeniu różnych bóli. Materace wysokoelastyczne wyróżniają się wysoką sprężystością pianki, dzięki czemu zapewniają idealne podparcie punktowego całego ciała. Z kolei materace lateksowe są produkowane z wykorzystaniem mieszanki lateksu naturalnego oraz syntetycznego. Stanowią doskonały wybór przede wszystkim dla osób o większej masie ciała.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl