Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
  • Dostawa gratis na wszystko
  • Zamów darmowe próbki tkanin

Materace kieszeniowe

Materace kieszeniowe zbudowane są ze specjalnych sprężyn schowanych w materiałowych kieszonkach. Ponadto składają się z dodatkowych materiałów, np. pianki czy maty kokosowej. Okazują się bardzo stabilne i odporne na uszkodzenia, dlatego mogą być stosowane nawet przez wiele lat. Sprężyny pracują samodzielnie, dzięki czemu materace kieszeniowe doskonale nadają się do szerokich łóżek, na których śpi więcej niż jedna osoba. Podczas korzystania z tego produktu nie pojawia się efekt falowania, powstający zazwyczaj przy zmianie pozycji w czasie snu.

Kto może korzystać z materacy kieszeniowych?

Materace kieszeniowe stosowane są w profilaktyce różnych schorzeń, ponieważ zapewniają odpowiednie podparcie dla całego ciała. Sprężyny przystosowują się do kształtu każdej osoby, dzięki czemu pozwalają na zwalczanie bóli. Z tego powodu produkty są chętnie używane przez osoby starsze, zmagające się z różnymi problemami zdrowotnymi. Polecane są także młodym parom, gdyż działanie sprężyn dostosowuje się do pozycji śpiącego i nie powoduje drgań, przeszkadzających partnerowi. Materace kieszeniowe są wykorzystywane zarówno w domach prywatnych, jak i hotelach czy akademikach. Klienci cenią ich wysoką jakość wykonania i dużą wytrzymałość, dlatego chętnie kupują te produkty do swojego łóżka.

Materacy wykonanych ze sprężyn kieszeniowych nie powinny natomiast używać dzieci. Średnica sprężyn jest duża, przez co nie zapewnia odpowiedniego podparcia dla drobnej osoby. Wybór materaca kieszeniowego dla dziecka może wpłynąć niekorzystnie na stan jego zdrowia, zwłaszcza na stan kręgosłupa.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl