Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
 • Dostawa gratis na wszystko
 • Zamów darmowe próbki tkanin

Narożniki 

Tapicerowane z funkcją spania

Narożniki tapicerowane nazywane są często mianem kanap narożnych, co nie jest błędem, lecz nie oddaje w pełni ich funkcjonalności. Narożnik z funkcją spania to połączenie przynajmniej trzech mebli w jednym: wygodnej kanapy, komfortowego łóżka i użytecznego szezlonga. Można urządzić na nim posłanie nawet bez rozkładania, zażywać relaksu w pozycji siedzącej, czytać lub oglądać telewizji w pozycję w pozycji półleżącej. Jeżeli zastosujemy odpowiednie materiały obiciowe, to nawet intensywne użytkowanie, włącznie ze spożywaniem posiłków czy spędzaniem czasu w towarzystwie ulubionego czworonoga, nie powinno nastręczyć większych problemów z utrzymaniem czystości. Narożniki modułowe do salonu zapewniają możliwość łatwej konfiguracji mebla – dopasowania go do charakteru pomieszczania przy montażu, ale też dokonywania łatwych przestawek w trakcie użytkowania. Wygodne podłokietniki i możliwość przyjmowania różnych pozycji, może sprawić, że odpowiednio dobrany narożnik zastąpi też klasyczny mebel do czytania, czyli fotel uszak.

Czy w małym mieszkaniu narożnik ma sens ?

Stereotypowa opinia mówi, że narożnik tapicerowany to mebel, którego przeznaczeniem są pomieszczenia o dużych metrażach. Nie jest to prawdą. Wystarczy odpowiednio dobrać wymiary narożnika do posiadanej powierzchni. Zważywszy na fakt, że sam narożnik z funkcją spania zastąpi z powodzeniem kanapę, łóżko i leżankę (czy tapczan), może się okazać, że będzie idealnym meblem wielofunkcyjnym, który doskonale zaistnieje nawet w niewielkim pomieszczeniu mieszkalnym typu studio. Nie bez znaczenia w małych mieszkaniach jest też przestrzeń ładunkowa, czyli pojemniki na pościel oferowane przez narożniki z funkcją spania. Odpowiednio wybrany model pozwoli nam nie tylko wygodnie przechowywać aktualnie używaną pościel, ale też wiele innych przedmiotów, na których ulokowanie nie musimy przeznaczać dodatkowych komód czy półek.

Domowa wyspa relaksu i komfortu

Jeżeli dysponujemy odpowiednio przestronnym wnętrzem, to dużych rozmiarów narożnik może stać się głównym meblem – centralnym obiektem, wokół którego zostaną zorganizowane wszystkie inne elementy przestrzeni. Wbrew temu, co sugeruje nazwa, ustawienie narożnika możliwe jest nie tylko przy schodzących się pod kątem prostym ścianach, ale także w centralnym miejscu salonu. Przy odpowiednich gabarytach może zamienić się w domową wyspę relaksu – komfortowy mebel do jednoczesnego korzystania nawet dla kilku osób. Można prowadzić na nim pogawędki, świętować ważne momenty w życiu, uciąć sobie krótką drzemkę, poczytać czy przejrzeć wiadomości w smartfonie. Narożniki z funkcją spania to również niezwykle funkcjonalne rozwiązanie problemu, gdzie przenocować gości po dużym spotkaniu rodzinnym czy towarzyskim.

Narożnik Brando Narożnik Brando
Cena: 4 150,00 zł
 • Dostawa w 3-4 tygodnie
 • Dostawa w 3-4 tygodnie
 • Dostawa w 3-4 tygodnie
Narożnik Figaro Narożnik Figaro
Cena: 3 200,00 zł
 • Dostawa w 3-4 tygodnie
Narożnik Kos Narożnik Kos
Cena: 3 720,00 zł
 • Dostawa w 3-4 tygodnie
 • Dostawa w 3-4 tygodnie
 • Dostawa w 3-4 tygodnie
Narożnik Latino Narożnik Latino
Cena: 3 580,00 zł
 • Dostawa w 3-4 tygodnie
 • Dostawa w 3-4 tygodnie
 • Dostawa w 3-4 tygodnie
Narożnik Phil Narożnik Phil
Cena: 3 310,00 zł
 • Dostawa w 3-4 tygodnie
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl