Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
  • Dostawa gratis na wszystko
  • Zamów darmowe próbki tkanin

Narożniki z funkcją spania

Oferujemy narożniki z funkcją spania, które stanowią połączenie przynajmniej trzech mebli: wygodnej kanapy, komfortowego łóżka oraz użytecznego szezlonga. Można urządzić na nich posłanie nawet bez rozkładania. Pozwalają na odpoczynek zarówno w pozycji siedzącej, leżącej, jak i półleżącej. Umożliwiają nie tylko wypoczynek, ale również czytanie książek czy oglądanie telewizji. Narożniki są łatwe w utrzymaniu czystości, zwłaszcza te z odpowiednimi materiałami obiciowymi, dzięki czemu można z nich swobodnie korzystać, a nawet spożywać na nich posiłki. W naszym sklepie online kupisz wygodne narożniki z funkcją spania w różnych kolorach i rozmiarach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Narożniki modułowe do salonu zapewniają możliwość łatwej konfiguracji mebla – dopasowania go do pomieszczania przy montażu, ale też dokonywania łatwych przestawek w trakcie użytkowania. Wygodne podłokietniki i możliwość przyjmowania różnych pozycji może sprawić, że odpowiednio dobrany narożnik zastąpi klasyczny mebel do czytania, czyli fotel uszak.

Czy w małym mieszkaniu narożnik ma sens?

Stereotypowa opinia mówi, że narożnik tapicerowany to mebel, którego przeznaczeniem są pomieszczenia o dużych metrażach. Nie jest to prawdą. Wystarczy odpowiednio dobrać wymiary mebla do posiadanej powierzchni. Zważywszy na fakt, że sam narożnik z funkcją spania zastąpi z powodzeniem kanapę, łóżko i leżankę czy tapczan, może się okazać, że będzie idealnym meblem wielofunkcyjnym. Doskonale odnajdzie się nawet w niewielkim pomieszczeniu mieszkalnym typu studio. Decydując się na jego zakup, można zrezygnować z innych mebli służących do wypoczynku. W małych mieszkaniach nie bez znaczenia jest również przestrzeń ładunkowa, czyli pojemniki na pościel. Nasze narożniki tapicerowane posiadają schowki, w których można przechowywać nie tylko pościel, ale także inne przedmioty. Dzięki temu mebel może zastąpić nawet komodę czy półkę. Odpowiednio wybrany i wykorzystany narożnik doskonale sprawdzi się w małym pomieszczeniu.

Domowa strefa relaksu i komfortu

W przestronnym wnętrzu dużych rozmiarów narożnik może stać się głównym meblem – centralnym obiektem, wokół którego zostaną ustawione wszystkie inne elementy niezbędne w danym pomieszczeniu. Wbrew temu, co sugeruje nazwa, ustawienie narożnika możliwe jest nie tylko przy schodzących się pod kątem prostym ścianach, ale także na środku salonu. Przy odpowiednich gabarytach może zamienić się w domową strefę relaksu – zapewnia komfortowy odpoczynek nawet dla kilku osób. Siedząc lub leżąc na nim, można swobodnie rozmawiać, pić kawę lub oglądać telewizję czy czytać książki. Okazuje się idealny również do krótkiej drzemki w ciągu dnia. Narożniki z funkcją spania to również niezwykle funkcjonalne rozwiązanie problemu, gdzie przenocować gości.

Narożnik Brando Narożnik Brando
Cena: 4 570,00 zł
  • Dostawa w 3-4 tygodnie
  • Dostawa w 3-4 tygodnie
  • Dostawa w 3-4 tygodnie
Narożnik Figaro Narożnik Figaro
Cena: 3 520,00 zł
  • Dostawa w 3-4 tygodnie
Narożnik Latino Narożnik Latino
Cena: 3 940,00 zł
  • Dostawa w 3-4 tygodnie
  • Dostawa w 3-4 tygodnie
  • Dostawa w 3-4 tygodnie
Narożnik Phil Narożnik Phil
Cena: 3 640,00 zł
  • Dostawa w 3-4 tygodnie
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl