Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
  • Dostawa gratis na wszystko
  • Zamów darmowe próbki tkanin

Jakie pojemniki stosuje się w łóżkach tapicerowanych?

łóżko tapicerowane w tkaninie

Łóżka tapicerowane są chętnie wybierane do sypialni – ich liczne zalety wpływają na popularność tych mebli. Doceniane są przede wszystkim za wygodę i wygląd, ale też funkcjonalność. Niektóre modele wyposażone są bowiem w praktyczne pojemniki, wykorzystywane głównie do przetrzymywania pościeli, ale nie tylko. W poniższym tekście przedstawiamy, jaki rodzaj pojemników w łóżkach tapicerowanych jest chętnie wybierany przez klientów.

Największą zaletę łóżek tapicerowanych stanowi ich wygoda. Zapewniają komfortowy odpoczynek zarówno nocą, jak i w ciągu dnia. Można na nich swobodnie wypoczywać nawet podczas czytania książki czy oglądania filmu. Poza tym meble są bardzo ładne, pasują przede wszystkim do nowoczesnych sypialni, ale nie tylko. Mogą być wykorzystywane niemalże we wszystkich wnętrzach. Ich dodatkowy atut stanowią pojemniki na pościel. Niektóre modele łóżek tapicerowanych są wyposażone w takie skrytki, najczęściej wykorzystywane rzeczywiście do przetrzymywania pościeli, ale mogą służyć również do przechowywania wielu innych przedmiotów.

Praktyczny pojemnik na pościel w łóżku tapicerowanym

Łóżka tapicerowane mogą być wyposażone w różne pojemniki na pościel. Różnią się one przede wszystkim wymiarami, ale też sposobem otwierania. Dużym zainteresowaniem cieszą się modele z podnoszonym stelażem. Pod nim znajduje się sporych rozmiarów skrzynia – zazwyczaj wyróżnia się ona powierzchnią całego mebla. Wybierając takie łóżko, zyskujesz więc dużo miejsca na przechowywanie pościeli i innych rzeczy. Jest to świetna propozycja głównie do małych sypialni, ponieważ nie zajmuje dodatkowej przestrzeni. Aby otworzyć pojemnik, nie trzeba wysuwać żadnych elementów czy odsuwać innych mebli. Wystarczy unieść stelaż do góry, do czego jest potrzebny jedynie kawałek miejsca przy zakończeniu łóżka, aby można było tam stanąć i swobodnie podnieść stelaż.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl