Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
  • Dostawa gratis na wszystko
  • Zamów darmowe próbki tkanin
materace lateksoweWybrane Filtry

Materace sprężynowe

Materace sprężynowe są bardzo popularne, co jednak nie oznacza, że cechuje je niska jakość. Stanowią one największą grupę materacy dostępnych na rynku. Ich wypełnienie składa się ze sprężyn – bonellowych i kieszeniowych oraz warstw wierzchnich, zapewniających wygodę. W zależności od rodzaju sprężyn materace różnią się twardością, elastycznością, odczuciem komfortu i ceną. Niezależnie od wyboru konkretnego produktu, możesz mieć pewność, że spełni podstawowe potrzeby. Materace sprężynowe gwarantują komfort użytkowania, są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Możliwe jest ich stosowanie nawet przez kilka lat. Jest to jeden z powodów, dla których na ich zakup decyduje się tak wiele osób. Wszyscy Klienci są zadowoleni z podjętej decyzji i chwalą sobie oferowane przez nas materace sprężynowe.

Rodzaje sprężyn występujących w materacach

W oferowanych materacach znajdują się sprężyny bonellowe lub kieszeniowe. Ich wybór zależy od potrzeb i preferencji Klienta, dlatego zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ich charakterystyką. Przed zakupem zastanów się, na jakich funkcjach produktu najbardziej Ci zależy. W naszym sklepie dostępne są:

  • sprężyny bonellowe – ich kształt jest zbliżony do klepsydry. Połączone są ze sobą mocnym drutem na całej powierzchni materaca. Dzięki takiej budowie nacisk położony w jednej części materaca jest odczuwalny na całej jego powierzchni. Im większy nacisk, tym mocniejsze sprężynowanie. Materace sprężynowe bonellowe, w przeciwieństwie do materacy kieszeniowych, nie posiadają stref, dlatego ich twardość jest jednakowa na całej powierzchni. Materace na sprężynach bonellowych są bardzo wytrzymałe, więc często można je spotkać w hotelach i innych obiektach komercyjnych. Jest to również dobry wybór dla osób, które śpią same i poszukują niedrogiego materaca na długi czas. Produkty na sprężynach bonellowych można polecić również dla starszych dzieci i nastolatków, śpiących na pojedynczych łóżkach,
  • sprężyny kieszeniowe – mają kształt walca. Każda z nich jest umieszczona w osobnej, materiałowej kieszeni. Zespolone są ze sobą nie wszystkie sprężyny, tylko kieszenie. Taki sposób umożliwia niezależną pracę każdego elementu konstrukcji materaca, co pozwala uzyskać wiele punktów podparcia. Sprężyny w materacach różnią się średnicą. Im jest ona mniejsza, tym więcej sprężyn znajduje się w materacu, co daje lepsze podparcie dla ciała. Materace sprężynowe kieszeniowe polecane są osobom, które śpią w jednym łóżku. Dzięki temu, że każda sprężyna pracuje indywidualnie, nie odczuwa się ruchów osoby śpiącej obok.

Naszym Klientom oferujemy materace sprężynowe bonellowe oraz kieszeniowe w różnych modelach. Zapoznaj się z nimi przed zakupem, aby mieć pewność, że podjąłeś słuszną decyzję. Pracownicy sklepu chętnie pomogą dopasować materac do indywidualnych preferencji.

  • Dostawa w 14-21 dni
  • Dostawa w 14-21 dni
  • Dostawa w 14-21 dni
  • Dostawa w 14-21 dni
  • Dostawa w 14-21 dni
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl