Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
  • Dostawa gratis na wszystko
  • Zamów darmowe próbki tkanin
 

 Materace nawierzchniowe 

Materace nawierzchniowe, zwane również topperami są bardzo cienkie – ich grubość wynosi 5 cm. Układa się je na łóżku, sofie lub rozkładanej kanapie, aby poprawić komfort snu. Zwykłe materace mogą z biegiem czasu stracić swoje właściwości i stać się niewygodne. Nakładka w postaci piankowego materaca nawierzchniowego pozwala cieszyć się komfortowym wypoczynkiem bez konieczności wydawania pieniędzy na nowy materac na łóżko. Głównym zadaniem materaca nawierzchniowego jest wyrównanie powierzchni do spania oraz zwiększenie bądź zmniejszenie jej twardości. Jest to bardzo ważne, aby móc cieszyć się spokojnym i zdrowym snem. Nieodpowiednia powierzchnia do spania powoduje dyskomfort, a nawet bóle kręgosłupa oraz innych części ciała. Decydując się na materac nawierzchniowy, zapomnisz o wszystkich nieprzyjemnościach związanych z leżeniem na niewygodnym łóżku.

Kiedy warto zastosować topper?

Zakup materaca nawierzchniowego jest szczególnie opłacalny, kiedy podstawowy materac jest już zużyty i zdeformowany bądź z innych powodów nie spełnia swoich funkcji. Zamiast kupować nowy, wystarczy użyć specjalnej nakładki, wyrównującej powierzchnię. Zastosowanie materaca nawierzchniowego jest polecane także ze względów higienicznych. Jego niewielka grubość sprawia, że można go swobodnie zakładać i zdejmować, co ułatwia czyszczenie. Ze względu na to jest on polecany przede wszystkim do hoteli i innych obiektów użyteczności publicznej. Po zwinięciu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu okazuje się łatwy w przechowywaniu, kiedy nie jest potrzebny. Z tych powodów materace nawierzchniowe są tak popularne i doceniane przez Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą topperów.

Jaki materac nawierzchniowy wybrać?

Przed zakupem odpowiedniego materaca nawierzchniowego warto przemyśleć, jakie ma mieć właściwości i w jakim celu będzie wykorzystywany. Nakładki z pianek o odpowiedniej gęstości zwiększają twardość powierzchni spania oraz zachowują pierwotny kształt przez długi czas. Materace nawierzchniowe z pianką termoelastyczną sprawdzają się, kiedy powierzchnia jest za twarda. Zależy nam na zadowoleniu każdego kupującego w naszym sklepie, dlatego przykładamy wagę do wysokiej jakości oferowanych produktów. Wszystkie artykuły wyróżniają się nie tylko solidnym wykonaniem, ale również przystępną ceną.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl