Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
  • Dostawa gratis na wszystko
  • Zamów darmowe próbki tkanin

Łóżka kontynentalne do sypialni nowoczesnych i klasycznych

Łóżka kontynentalne do sypialni nowoczesnych i klasycznych

Coraz więcej osób decyduje się na zakup wygodnych łóżek kontynentalnych. Pasują one zarówno do domów rodzinnych, jak i obiektów użyteczności publicznej. Bardzo często można je spotkać w hotelach, pensjonatach czy nawet akademikach. Chętnie wykorzystywane są również przez młode małżeństwa czy rodziny z małymi dziećmi, ponieważ zapewniają dużo miejsca i są wygodne. Umożliwiają swobodny odpoczynek, komfortowy sen, a także oglądanie filmów w dużym gronie.

Łóżka kontynentalne są odpowiednie zarówno do sypialni nowoczesnych, jak i klasycznych. Doskonale sprawdzają się w każdym wnętrzu, gdyż są uniwersalne. Dzięki temu pasują do różnych stylów i dodatków. Wystarczy odpowiednio dobrać ich kolor do innych mebli znajdujących się w pomieszczeniu, a także do barwy ścian, aby całość była spójna. Łóżka kontynentalne nadają wnętrzom luksusowy charakter, ponieważ są kojarzone przede wszystkim z elegancją. To jednak nie oznacza, że pasują wyłącznie do sypialni urządzonych w nowoczesnym stylu.

Łóżka kontynentalne z pojemnikiem

Ciekawą propozycję stanowią łóżka kontynentalne z pojemnikiem, w którym można przechowywać dowolne przedmioty. Najczęściej trzymana jest w nim pościel, poduszki lub dmuchany materac przeznaczony dla gości. W schowku można umieścić także książki, zabawki dziecięce czy różne pamiątki. Wykorzystanie dostępnej przestrzeni pod meblem pozwoli zaoszczędzić miejsce w szafkach i regałach. Aby utrzymać porządek w łóżku kontynentalnym z pojemnikiem, warto ułożyć w nim pudełka o różnych wielkościach i to właśnie w nich przechowywać drobne przedmioty jak np. zabawki czy pamiątki.

Łóżko z zagłówkiem czy bez?

Zastanawiając się nad zakupem łóżka kontynentalnego, należy podjąć decyzję, czy ma ono być z zagłówkiem czy bez. Meble posiadające wezgłowie są bardzo wygodne, ponieważ umożliwiają siedzenie na łóżku w wygodnej pozycji. Dzięki temu możliwe staje się czytanie książki czy oglądanie telewizji przed snem. Ponadto wezgłowia zabezpieczają głowę przed uderzeniem przez przypadek w ścianę. Aby zwiększyć komfort użytkowania, należy dobrać do mebli odpowiedni materac do spania. Oprócz tego łóżka kontynentalne z zagłówkami bardzo ładnie się prezentują. Można je kupić w różnych kolorach, dzięki czemu bez problemu dopasujesz barwę wezgłowia do innych mebli znajdujących się w pomieszczeniu.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl