Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
  • Dostawa gratis na wszystko
  • Zamów darmowe próbki tkanin

Łóżka polecane do hoteli i pensjonatów

pojedyncze łóżko kontynentalne

Wybór odpowiednich łóżek do hoteli oraz pensjonatów jest niezwykle ważny. Meble mają duże znaczenie zarówno dla osób podróżujących turystycznie, jak i służbowo. Niezależnie, jaki jest cel Twojego pobytu w obiekcie, na pewno marzysz o wygodnym wypoczynku. Goście zazwyczaj spędzają w hotelach i pensjonatach tylko wieczory oraz noce. Dlatego łóżko to bez wątpienia najważniejszy mebel w ich pokojach. Sprawdź, jakie sprawdzają się najlepiej.

Urządzając pokój w hotelu czy pensjonacie, zwróć uwagę przede wszystkim na wybór odpowiedniego łóżka. Powinno się ono wyróżniać wysoką jakością. Najważniejsze, aby było wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, ponieważ będą z niego korzystały różne osoby. Z tego powodu musi cechować je solidna konstrukcja, która wytrzyma obciążenia. Nigdy nie mamy bowiem pewności, kto trafi do pokoju w hotelu czy pensjonacie. Łóżka powinny być przystosowane do wszystkich osób. Wybierając je, zwróć uwagę również na to, aby były łatwe w czyszczeniu. Niestety gościom często zdarza się coś wylać lub w inny sposób pobrudzić meble. Aby nie utrudniać sobie pracy, postaw na modele, które można szybko i skutecznie wyczyścić.

Jakie udogodnienia powinno mieć łóżko hotelowe?

W hotelach i pensjonatach świetnie sprawdzają się m.in. łóżka tapicerowane. Mogą to być modele z zagłówkami, które sprawiają, że meble są znacznie wygodniejsze. Umożliwiają bowiem spędzanie czasu w wygodnej pozycji siedzącej lub półleżącej. Taka opcja jest wykorzystywana przez gości, którzy lubią wieczorem przed snem obejrzeć telewizję czy poczytać książkę. Aby im to ułatwić, dobrym pomysłem okazuje się wybór łóżek z zagłówkami. Natomiast zrezygnować możesz z pojemników. Meble z dodatkowym miejscem do przechowywania sprawdzają się najlepiej w domach i mieszkaniach. Goście hotelowi nie składają pościeli, więc takie dodatkowe miejsce nie jest im potrzebne.

Zdecydowanie lepszym pomysłem okazuje się zainwestowanie w wysokiej jakości materac. Jest to bowiem element, na który zwraca uwagę większość osób odwiedzających hotel czy pensjonat. Dobry materac to podstawa wygodnego odpoczynku. Wybierz więc materace odpowiedniej grubości, które sprawdzą się dla większości osób. W przypadku łóżek dwuosobowych najlepsze okazują się większe materace. Jeśli jednak zdecydowałeś się na dwa pojedyncze, pomyśl o materacu nawierzchniowym, za pomocą którego wyrównasz powierzchnię. Znacznie wpłynie to na wygodę gości.

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl